Ofis Taş Halı Kaplama

Taş Halılar: Tozsuz bir ortam ve aynı zamanda sıcak bir zemin isteyenler için.

Güzel ve Dayanıklı, galerilerde, müzelerde ve şık restoranlarda gördüğünüz taş halılar ve cilalı beton zeminler şimdi sizlerle. İster inşa ediyor olun, ister dekore edin veya yenileyin, daha önce mimarların yeniden tasarlayıp kurması gereken bu benzersiz döşeme ve duvar sistemleri e kurulabilir. Ofis ve bahçede zemin ve duvarlarda kullanım için. Yaşam alanları, banyolar, mutfaklar, ıslak hacimler, bahçe odaları ve teraslar.

Ofis Taş Halı Kaplama mükemmeldir. Bir apartman dairesinde yaşıyor olsanız bile: Doğal Taş Halı, yapı kaynaklı yüksek ses emme özelliklerine sahiptir. Aşağıdaki komşularınız da yeni katınızdan aynı derecede memnun kalacak!

Çeşitli renk yelpazesi, sıcak renkli zeminler için beklentilerinizi karşılar. Bu şekilde tasarlanmış bir zemin, iç mekanınızı benzersiz kılar çünkü dünyanın hiçbir yerinde aynı zemini görmezsiniz.

Ticari Müşteriler – Ticari Döşeme

Ayağınızın altında görünen, en az tüm iç dekor kadar önemlidir, çünkü şirketinizdeki veya oturma odanızdaki zemin kaplamasının kalitesi, bir bütün olarak iç mekan deneyimini etkiler. Lekeler ve aşınmış yamalar, bilinçli veya bilinçsiz olarak firmanızın yarattığı izlenimi olumsuz etkiler ve firmanız ile ilgili değerlendirmelerde dikkate alınır.

Özellikleri

  • Dayanıklı ve kaymazdır
  • Yalıtkan (bir dereceye kadar)
  • Gürültü azaltma
  • Ilık
  • Binanızın ölçülerine uyar ve olağanüstü bir izlenim bırakır.