Taş Halı Kaplama

Dekoratif taş yollar kurulum hizmetimizi ilk olarak bahçe yolları ve teraslar oluşturmak için geliştirdik, ancak kısa sürede iç mekanlarda dekoratif taş halılar yaratma potansiyeli olduğunu fark ettik. Doğal taş işçiliğinin beton bir taban üzerine döşenmesi, bir dizi desen oluşturan taşlara yapıştırılmış renk pigmentasyon reçinesi ile çarpıcı ve dayanıklı bir doğal taş zemin oluşturur.

Taş Halı Kaplama Nedir ?

Taş Halı, tercih edilen doğal taşların epoksi esaslı bağlayıcılarla harmanlanarak hazırlanması sonucu elde edilen zemin kaplama malzemesidir. Farklı ebatlardaki agrega kullanımı ile uygulandığı yüzeylerde zengin renk seçeneği ve dekoratif alternatifler sunar. Bu yeni nesil kuvars taş zemin kaplama sistemi hızlı uygulanabilme avantajına da sahiptir.
Taş Halı uygulaması ile kaplanan zeminlerin şık ve zarif görünümü sayesinde ortamın havası değişerek daha ferah ve modern zeminler elde etmek mümkün hale gelmektedir.

Taş Halı Kaplama Kullanım Alanları :

Doğal taş kaplama, bahçe, ofis, park, okul, restoran, mağazalar, alışveriş merkezleri, kafeler, barlar, bisiklet yolları, teraslar  (vb.) yerler de taş halı kaplama kullanılır. Ve son olarak iç mekanlar için estetik ve dekoratik bir görünüm sağlar. Barlar, Mutfaklar ve Restoranlar için Güzel Doğal Taş Halılar
Doğal taş, döşeme ustalarımız tarafından profesyonelce döşendiğinde, pratik bir reçine zeminden biraz daha fazla bakım ve özen gerektirmesine rağmen uzun yıllar dayanır. Dekoratif taş halılarımızı Birleşik Krallık genelinde özel ev ve ticari mülklere yerleştiriyoruz.

İster ticari bir restoran, ister golf kulübü, bar veya eviniz olsun, mülkünüze doğal taşın güzelliğini ve sağlamlığını getirin. Dünya genelinde çalışan Yerfoor Yapı, eksiksiz döşeme kurulum hizmeti sağlar; bugün bizimle iletişime geçin ve deneyimli ekibimizden biriyle herhangi bir yükümlülük içermeyen bir anket ve fiyat teklifi ayarlayalım.Taş Halı, yeni nesil reçine sistemleri ile istenilen özelliklerde doğal taşların karıştırılmasıyla elde edilen modern, gösterişli, hızlı kürlenen ve oldukça dekoratif, kaymaz dekoratif zemin kaplama sistemidir. Avrupa’da uzun yıllardır kullanılan Taş Halı ülkemizde tanınır hale gelmiş ve sağladığı faydalar ve avantajlar sayesinde birçok alanda zemin kaplama sistemi olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Taş Halı, istenilen özelliklerdeki doğal taşların yeni nesil reçine sistemleri ile karıştırılmasıyla elde edilen modern, gösterişli, hızlı kürlenen ve oldukça dekoratif, kaymaz dekoratif zemin kaplama sistemidir. Avrupa’da uzun yıllardır kullanılan Taş Halı, ülkemizde de bilinir hale gelmiş ve sağladığı fayda ve avantajlar sayesinde birçok alanda zemin kaplama sistemi olarak kullanılmaya başlanmıştır.
Avantajlı ve ekonomik birim fiyatı ile öne çıkan tekstüre epoksi zemin kaplama, endüstriyel tesislerde uzun yıllardır güvenle kullanılan endüstriyel zemin kaplama sistemlerinden biridir.