Okul Taş Halı Kaplama

Taş halı, farklı renklerde ve bu nedenle birçok farklı tonda bulunan yuvarlak çakıl taşları, mermer çakıl taşları veya kuvarstan yapılmış bir zemin kaplamasıdır. Ek olarak, genellikle epoksi reçine veya poliüretan (PU) reçine olan bir bağlayıcı vardır. Taş halılar da farklı tane boyutlarında sunulmaktadır. Taşlar, yürürken hoş bir his vermesi için yuvarlak olarak taşlanmıştır.

Şap benzeri bir taş halı dökülür. Bu, beton veya fayans gibi halihazırda var olan bir zemin kaplaması üzerinde yapılabilir. Taş halılar açık gözeneklidir ve ek yerleri yoktur. Dış kısım için taş halılar ve iç kısımlar için taş halılar mevcuttur. Prensip olarak, bu kaplama tüm ihtiyaçlar için mükemmel şekilde uygundur.

Bir taş halının döşenmesi özellikle dış mekanlar veya banyo için iyi bir fikirdir, çünkü bir çakıl halı sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda hijyenik ve su geçirmezdir. Dokunsal olarak konuşursak, duştan çıktığınızda ayaklarınızın soğuk fayanslar yerine ayaklarınızı ısıtacak çakıl taşlı bir halıya değmesi tamamen farklı bir deneyimdir. Duşun kendisi için de ideal çözüm taş halıdır.

Asil bir görünümün istendiği her yere taş halı uygundur. Taş halı desenini sadece kafe ve araba galericileri değil, dışarıya taş halı sererek bahçesini veya havuz çevresini güzelleştirmek isteyen özel kişiler de tercih ediyor.

Bir taş halı, her merdivene ve her koridora ayrı bir hava katar. Fayans aralarına da çalışılan bu kaplama gerçekten göz alıcıdır. Böylece taş halı elemanları ve karolardan oluşan güzel mozaikler yaratılır. Taş halı deseniniz ile tasarım imkanlarınızda tamamen özgürsünüz.

TAŞ HALI

  İÇ & DIŞ MEKAN

Bu taşlar boyut, şekil ve kalite açısından birçok kez elenir, ardından yıkanır ve gereksinimlerimizi karşılamak için işlenir. Daha sonra bilgisayar kontrollü bir süreçte en kaliteli pigmentlerle renklendirilir ve sürekli renk güvenilirliği sağlamak için izlenir.

StoneCarpet, diğer parke seçeneklerine göre daha ekonomik ve bakımı kolay, tamamen doğal, son derece dayanıklı, kaymaz ve eksiz bir zemin kaplama alternatifidir. StoneCarpet, düzenli olarak basit bir şekilde kuru vakumlama ve yılda bir kez sıcak su çıkarma temizliği ile temiz tutulur.

Dış mekan için mükemmel hale getirir

Kir veya kusurlar için endişelenmenize gerek yok

Yüzme havuzları, yürüyüş alanları ve merdivenler için ideal

Mermer döşeme muhtemelen en iyi termal iletkenliği sunar

Çıplak ayakla bile üzerinde yürümek rahat

Zeminde estetik görünüm

Isı ve ses transferini kısıtlar

Suya ve her türlü kimyasala karşı dayanıklı

Pürüzsüz ve düz yüzey

Atmosferik tozdan kaynaklanan kirlenmeye dayanma özelliğine sahiptir ve dış cephe kaplamalarının önemli bir performansıdır.